Ankara Kişisel Web Site Yapımı

Anasayfa / Blog / Ankara Kişisel Web Site Yapımı
Ankara Kişisel Web Site Yapımı

Kişisel Web Sitesi Nedir?

E-ticaret siteleri ve kurumsal web sitesi genellikle büyük firmalar ve markalar tarafından tercih edilmektedir. Kişisel web siteleri genellikle blog siteleri olarak anılmaktadır. Kişisel web siteleri mesleki açıdan bağımsız kişilerin bilgilerini, becerilerini, duyurularını ve ilanlarını, yazılarını paylaştıkları internet mecrası olarak bilinmektedir. Kişisel web sitelerinizde istediğiniz kadar içerik yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların yorum yapmasına ve sizlerin de müşterilerinizle iletişime geçmenize imkân sağlamaktadır. Kişisel web siteniz sadece bilgisayar üzerinden değil aynı zamanda mobil platformlar üzerinden de görünebilir olacaktır. Ankara Kişisel Web sitesi yapımı için internet üzerinde ücretsiz site yapacağınız birçok uygulama bulunmaktadır. Ancak web sitesi yapımının ve çalışmalarının birçok aşaması bulunmaktadır. Kişisel web sitenizi kurmak için profesyonel bir ajans ile çalışmanız sitenizden %100 verim almanızı sağlayacaktır.

Kişisel Web Sitesi Proje Süreci

Kişisel web sitesi yapımı ve projelendirme aşamasında takip edilmesi gereken bir dizi aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamaların doğru ve zamanında yapılması durumunda kişisel web siteniz harika bir şekilde işleyecektir. Kişisel web sitesi kurulumu öncesinde diğer web sitelerinde olduğu gibi size ait alan adı ve hosting olmalıdır. Domain olarak kişisel web sitenizi ve sizi en iyi şekilde yansıtacak şekilde almanız faydanıza olacaktır. Alan adı ve hosting alınması sonrasında web sitenizin tasarımını yapacak profesyonel bir ajans ile anlaşmanız gerekmektedir. Bu süreçten sonrasında web sitenizin tüm işlemleri anlaşmış olduğunuz ajans tarafından yürütülecektir.

Neden Kişisel Web Sitesi

  • ♦ Arama motorlarında isminizin aratılması sonucunda ilk sıralarda çıkmanızı sağlar.
  • ♦ Her an güncellenen ve her daim internet ortamında görünür olan CV sahibi olmanızı sağlar.
  • ♦ Projelerini, kendinize ait oluşturduğunuz işlerinizi sunmanızı sağlar.
  • ♦ Özgeçmişinizi, hobilerinizi, eğitiminizi saklayabileceğiniz ve gösterebileceğiniz bir arşiv hizmeti sunar.
  • ♦ Kişiliğinizi, yaratıcılığınızı ve becerilerinizi ortaya koyabileceğiniz özgür bir ortam sağlar.
  • ♦ İşiniz ve kariyeriniz konusunda ciddi olduğunuzu gösterir ve kariyerinizde yükselmenizi sağlar.
  • ♦ Kişisel web sitesi sayesinde kendinize ait kişisel markanızı oluşturmanızı sağlar ve bu profesyonelliğinizi ortaya koyar.
  • ♦ Her işin internet üzerinden halledildiği çağımızda kendinize ait internet sitenizin olması interneti ne kadar iyi kullandığınızı gösteren en büyük işaret olacaktır.
  • ♦ Kariyer yükselmesi açısından yeni kariyerler elde edebilir ve iş alanları elde edebilirsiniz.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Ex Yazılım Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


Son Paylaşımlar