Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar

Ankara Web Sitesi Yapan Firmalar

Almış olduğumuz her yeni iş müşteri memnuniyeti vasıtası ile bizlere ulaşmaktadır. Ex Ajans olarak almış ve üstlenmiş olduğumuz tüm projelerimizin odak noktası mükemmellik ve müşteri memnuniyetidir. Daha önce de web tasarımı ve web sitesi yaptırmış olabilirsiniz ancak Ex Ajans’ta klasik olan tasarım bulunmamaktadır çünkü tasarımın belirlenen bir kalıbı bulunmamaktadır. Firmamız her zaman müşterilerine özgün ve özel tasarımlar sunmayı kendine görev edinmiştir. Ex Ajans olarak firmamız sadece müşteri memnuniyetini odak noktasına almamaktadır aynı zamanda alanında uzman ekibimizin memnuniyeti ve mutluluğu da bizim odak noktamızdadır.  Firmamız bünyesinde gerçekleştirdiğimiz her proje ve çalışma zamanında size teslim edilerek hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Ex Ajans yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile her zaman işini sağlam temeller üzerine kurarak sonuçlandırmaktadır. Kendimizi teslim ettiğimiz bu sağlam temeller 3 hedeften oluşmaktadır:

  1. Doğru ve dürüst çalışma yönetmek
  2. Zamanında iş teslimi
  3. Kaliteli ve özgün çalışma

Birçok yazılım ve tasarım firmasının aksine Ex Ajans kendine ait yazılım, tasarım, içerik üretim ekiplerine sahiptir. Kendimize has çalışmalarımız ve projelerimiz kapsamında müşterilerimize %100 özgün web siteleri sunuyoruz. Firmamız sadece web sitesinin yazılım, tasarım, yayın aşamalarında yanınızda değildir. Aynı zamanda sitenizin yayınlandıktan sonra doğan ihtiyaçları için de yanınızdayız. Arama motorları, reklam çalışmaları, SEO çalışmaları ve daha birçok işlemlerinizi sizin adınıza EX Ajans olarak yürütüyoruz.